Slide background

Производитель металлочерепицы

Металлочерепицу

купить в Киеве

Заказать Металлочерепицу в Киеве

Slide background

Производитель металлочерепицы

Купить металлочерепицу

в Киевском регионе

Заказать металлочерепицу в регионе

Image
Замовити ковпаки на паркан

Ковпаки на паркани

 

Компанія "Профіль-Плюс" виготовляє різні ковпаки на паркан. Ковпаки на паркан є - захистом стовпів, і основи від негативного впливу навколишнього середовища, а безпосередньо: опадів, вітру, механічних ушкоджень та інших. Хоча крім захисної функції, ковпаки на стовп виконують естетичну функцію, надаючи паркану, а аналогічно, і загальному вигляду будівлі завершений вигляд.

Ціна розраховується під кожен розмір індивідуально. Виготовляємо ковпаки на паркани, планки п-подібні та накривки на паркан у Києві.

Гарний паркан - доповнення до загального вигляду вашої будівлі, а захищений паркан прослужить істотно довше. Виготовляється з оцинкованої сталі полімерному матовому покритті. Велика кольорова гама. Виготовлення під будь-який розмір замовника.

Флюгарка на трубу

Ковпаки на димарі (флюгарки)

 

Компанія "Профіль-Плюс" продає ковпаки власного виробництва, так само їх називають "Флюгарка на трубу", конструкція розрахована для захисту труби від атмосферних опадів та попадань сторонніх предметів усередину, використовуючи ковпак для димоходу (флюгарку) Ви зможете не тільки продовжити життя своєї труби на багато років за рахунок виключення можливості попадання дощу та снігу всередину, але й зберегти вентиляцію від птахів, листя гілки.

Виготовляємо флюгарки з міді, оцинкованої сталі, сталі з полімерним покриттям, також використовуємо сталь із матовим покриттям поліестер. Як показав багаторічний досвід, оптимальний кут біля кришки димника повинен становити близько 30 градусів, що забезпечує в зимовий час безперешкодне сходження снігу, але при бажанні можна зменшити або збільшити кут. Кожна флюгарка має крапельник або відвід для води, щоб по димарю не стікала вода, тим самим труба отримує додатковий захист від опадів та руйнування. Монтаж флюгарки – це легкий спосіб продовжити життя трубі. Для захисту димоходів від птахів, як опція для флюгарки, ми пропонуємо встановлення захисної металевої оцинкованої сітки.

Ви можете замовити флюгарки будь-яких розмірів із проходками або без.

Відповімо на всі Ваші запитання

Безкоштовна консультація

 

Звертайтеся з питань замовлення чи консультації будь-яким зручним для Вас способом!