Slide background

Производитель металлочерепицы

Металлочерепицу

купить в Киеве

Заказать Металлочерепицу в Киеве

Slide background

Производитель металлочерепицы

Купить металлочерепицу

в Киевском регионе

Заказать металлочерепицу в регионе

Купити водостічні системи в Києві

Водостічна система DOCKE

 
 

Велику популярність останнім часом здобули пластикові водостоки. Пластикові водостічні системи виготовляються із якісного ПВХ. Водостоки пвх відрізняються характеристиками, які чудово зарекомендували себе у наших кліматичних умовах. Водостоки пвх надзвичайно стійкі до атмосферних впливів – ультрафіолетового випромінювання, не схильні до корозії, витримують температурні перепади. Крім цього, пластикові водостічні системи легко монтуються і прості в обслуговуванні. Пластикові водостоки можуть монтуватися в систему за допомогою клейового з'єднання або через гумові ущільнювачі. До того ж такі системи коштують досить дешево.

Конструкції з пластмаси, як і ряд інших матеріалів, мають властивість змінювати лінійні розміри при температурних перепадах. Водостоки ПВХ з гумовими ущільнювачами компенсують наслідки такого явища за рахунок вільної сполуки елементів. У клейових системах водостоків застосовуються розширювальні елементи (рядові та лійки). Вони встановлюються відповідно до рекомендацій фірм - виробників.

Image

Водостоки із пластику дуже добре поглинають шум води , легко самоочищаються від сміття. Пластикові водостоки органічно виглядають на покрівлі з будь-якого матеріалу, різноманітність колірних рішень і безліч варіантів конструкції дозволяє вписати пластиковий водосток в будь-який дизайн будинку.

Пропонуємо Вам пластикову водостічну систему відомого німецького виробника DOCKE.

Водостічна система DOCKE

 

Пропонуємо водостічні системи у Києві та регіоні

Відповімо на всі Ваші запитання

Безкоштовна консультація

 

Звертайтеся з питань замовлення чи консультації будь-яким зручним для Вас способом!