Slide background

Производитель металлочерепицы

Металлочерепицу

купить в Киеве

Заказать Металлочерепицу в Киеве

Slide background

Производитель металлочерепицы

Купить металлочерепицу

в Киевском регионе

Заказать металлочерепицу в регионе

Виробник сендвіч-панелей у Києві

Сендвіч-панелі у Києві

 
 

Сендвіч-панелі сучасний конструкційний матеріал, що має унікальні споживчі якості, є тришаровою конструкцією, що складається з двох металевих листів і внутрішнього наповнення — утеплювача.

Універсальність - одна з найважливіших переваг сендвіч-панелі. Конструкція з сендвіч-панелей не потребує додаткового утеплення, проста у складанні та екологічно безпечна.

Більший запас міцності та відносно низька вага у порівнянні з типовими будматеріалами, дають можливість значної економії на витратах при перевезенні, вантажно-розвантажувальних роботах та монтажі конструкцій із сендвіч-панелей.

Унікальні особливості сендвіч-панелей роблять їх одним з найбільш економічних та довговічних матеріалів, що застосовуються в сучасному будівництві.

Image

Невелика маса сендвіч-панелей обумовлює низьке навантаження на фундамент майбутньої споруди, що значно зменшує витрати на геологічне дослідження ґрунту та зведення самого фундаменту. Споруди із сендвіч-панелей виготовляються в заводських умовах, після чого їх треба лише доставити на об'єкт і зібрати, як конструктор. Це ще одна з переваг будівництва із застосуванням сендвіч панелей - складання будівлі відбувається значно швидше, ніж при використанні традиційних будівельних матеріалів. При необхідності будівлю із сендвіч панелей можна демонтувати та перевезти на інше місце.

Стінові сендвіч-панелі

 
 
Image

Стінові панелі можуть застосовуватися не тільки для обшивки зовнішніх стін, а й для внутрішніх перегородок будівель.

Замовити стінову сендвіч-панель
Image

Покрівельні сендвіч-панелі

 
 
Image

Покрівельні панелі застосовуються для настилу покрівлі будівель з кутом ухилу не менше 5%.

Замовити покрівельну сендвіч-панель
Image
Як наповнювач для сендвіч-панелей використовуються такі види утеплювача

Сендвіч панелі на основі:

 
Утеплювач із пінополістиролу

Перевагою сендвіч-панелей з пінополістиролом є їхня мала вага, основна функція — зменшення навантаження на несучі конструкції будівлі. Сендвіч-панелі з утеплювачем із пінополістиролу ідеально підходять для будівництва об'єктів виробничого призначення, у тому числі для об'єктів холодильної промисловості.

Базальтовий утеплювач

Сендвіч-панелі з базальтовим утеплювачем не горять і задовольняють найжорсткіші вимоги пожежної безпеки. Відповідають санітарним та екологічним нормам, включаючи норми житлового будівництва. Сумісні з технологіями харчової промисловості.

Наповнювач пінополіуретан

Пінополіуретан (ППУ) - легкий, але при цьому досить міцний пінопласт з поліуретану, має дуже низьку теплопровідність (0,025 - 0,04 Вт/(м•K)), також має малу паропроникність, високу адгезію, що дозволяє застосовувати даний будівельний матеріал на різних поверхнях таких як практично до всього - папір, метал, деревина, штукатурка, руберойд і т.д.

Пінополіуретан абсолютно не горючий матеріал, набагато безпечніший за дерево. До складу цього будівельного матеріалу входять елементи - антипірени, які підвищують його пожежну безпеку. Пінополіуретан утворюється завдяки змішуванню 2-х рідких агентів поліолу та ізоціонату, в результаті даної процедури утворюються всередині матеріалу мікрокапсули, які наповнені повітрям. Саме з цієї причини значно підвищуються технічні та експлуатаційні характеристики.

З'єднання суміжних стінових панелей

 
 
Image

Профілювання поздовжніх країв стінових панелей показано на малюнку там представлена техніка з'єднання "в шпунт і в паз". Це значною мірою прискорює монтаж чергових панелей на будівельному майданчику, усуває додаткові монтажні елементи, тобто. панелі.

 
Зовнішня та внутрішня обкладки з оцинкованого сталевого листа з полімерним покриттям завтовшки 0,55 мм. (можливе виконання з алюмінію та нержавіючої сталі).
 
Ізоляція.
 
Поліуретановий клей.
 
Поліуретанове ущільнення.

З'єднання суміжних покрівельних панелей

 
 
Image

Кріплення панелей до несучої конструкції (прогонів) проводиться з використанням самосвердлених болтів. Це забезпечує швидкість та легкість монтажу покрівельних панелей, як показано на малюнку. Конструктивні особливості країв покрівельних панелей забезпечують високу щільність та надійність стиків, що гарантує тривалий термін експлуатації об'єктів без вимоги консервації (не менше 20 років).

 
Зовнішня та внутрішня обкладки з оцинкованого сталевого листа з полімерним покриттям завтовшки 0,55 мм. (можливе виконання з алюмінію та нержавіючої сталі).
 
Ізоляція.
 
Поліуретановий клей.
 
Поліуретанове ущільнення.
Відповімо на всі Ваші запитання

Безкоштовна консультація

 

Звертайтеся з питань замовлення чи консультації будь-яким зручним для Вас способом!