Slide background

Производитель металлочерепицы

Металлочерепицу

купить в Киеве

Заказать Металлочерепицу в Киеве

Slide background

Производитель металлочерепицы

Купить металлочерепицу

в Киевском регионе

Заказать металлочерепицу в регионе

Ущільнювач для профнастилу та металочерепиці

 

Ущільнювач для покрівлі виготовляється під всі покрівельні покриття. Він має форму, що збігається з формою хвилі профнастилу або металочерепиці. Ущільнювальні профілі (ущільнювач для профнастилу та металочерепиці) служать для запобігання проникненню снігу, води та бруду (опалого листя та дрібних гілок) під черепицю, профнастил, сендвіч-панелі.

Даний вид продукції виконаний з поліетилену високого тиску (ПВД) спіненого хімічним способом із повністю закритими осередками. Для кожного виду профілю є карнизний (між профільованим виробом та карнизом, у місцях примикань) та коньковий (між ковзаном та профільованим виробом).

Виготовляємо ущільнювачі під усі види профілів за Вашими кресленнями.

Image
"Профіль-плюс" пропонує:
Ущільнювач універсальний
забезпечує чудову ізоляцію підпокрівельного простору, виключаючи ймовірність попадання опадів, пилу, сміття, птахів, комах та інших сторонніх елементів під основне покриття покрівлі та при цьому не перешкоджає циркуляції повітря.
Замовити ущільнювач
Профільний ущільнювач має вентиляційні отвори, завдяки чому підпокрівельні матеріали отримують необхідне провітрювання, а на внутрішній стороні металу не утворюється конденсат, що забезпечує довгу та надійну експлуатацію покрівлі. Маючи, з одного боку, еластичність і, з іншого, міцність на стиск ущільнювач покращує з'єднання металочерепиці або профнастилу з основою або додатковими елементами і оберігає від сколів і подряпин полімерне покриття. Ущільнювач виконаний з екологічно чистого матеріалу і нешкідливий для навколишнього середовища, а сам поліетилен високого тиску не схильний до гниття і стійкий до вогневої дії.

Основні властивості ущільнювача для покрівлі:

 
  • щільність матеріалу 30-35 кг/ м3;
  • чудова гідроізоляція – абсорбція води менше 1,5%;
  • мікробіологічна стійкість - відсутність гниття та плісняви, хімічна стійкість до впливів агресивних середовищ – маслобензостійкість;
  • гігієнічна та екологічна безпека - вироби нешкідливі для довкілля;
  • еластичність та пружність, легкість монтажу - вироби легко ріжуться, зварюються будівельним феном та паяльником, склеюються спец-клеєм та двостороннім скотчем, легко закріплюються скобами меблевого степлера або цвяхами;
  • величезна довговічність – до 90 років збереження своїх експлуатаційних властивостей;
  • температурний діапазон застосування від -60º до +95º С;
  • відповідає нормам пожежної безпеки: Г2 - помірно горючий і В1 - важкозаймистий.
Відповімо на всі Ваші запитання

Безкоштовна консультація

 

Звертайтеся з питань замовлення чи консультації будь-яким зручним для Вас способом!