Slide background

Производитель металлочерепицы

Металлочерепицу

купить в Киеве

Заказать Металлочерепицу в Киеве

Slide background

Производитель металлочерепицы

Купить металлочерепицу

в Киевском регионе

Заказать металлочерепицу в регионе

Ущільнювач-термопрокладка POLIFOAM (самоклейка)

 

Ущільнювач-термопрокладка, що самоклеїться, — стрічка на основі хімічно спіненого поліетилену із замкнутою комірчастою структурою.

Має високі адгезивні властивості, стійка до хімічного впливу і ультрафіолетового випромінювання. Клеїти слід на раніше знежирену та знепилену поверхню.

Використовується для ущільнення місць стикування покрівельної мембрани та контррейки з кроквяною балкою (застосовується під контррейку), ущільнює місця, пробиті скобами або цвяхами при монтажі мембрани до кроквяної балки.

Крім ущільнювальних властивостей, допомагає вирівнювати нерівності між контррейкою та кроквяною балкою. Запобігає попаданню вологи та води в утеплювач у місцях кріплення мембрани скобами. Крім перерахованих вище властивостей, також знаходить своє застосування як прокладка в конструкціях фасадів для запобігання утворенню містків холоду. Це екологічно чистий ізоляційний матеріал, нешкідливий для довкілля, термін служби – не менше 20 років.

Виготовляємо ущільнювачі під усі види профілів за Вашими кресленнями.

Image
"Профіль-плюс" пропонує:
Ущільнювач універсальний
забезпечує чудову ізоляцію підпокрівельного простору, виключаючи ймовірність попадання опадів, пилу, сміття, птахів, комах та інших сторонніх елементів під основне покриття покрівлі та при цьому не перешкоджає циркуляції повітря.
Відповімо на всі Ваші запитання

Безкоштовна консультація

 

Звертайтеся з питань замовлення чи консультації будь-яким зручним для Вас способом!