Slide background

Производитель металлочерепицы

Металлочерепицу

купить в Киеве

Заказать Металлочерепицу в Киеве

Slide background

Производитель металлочерепицы

Купить металлочерепицу

в Киевском регионе

Заказать металлочерепицу в регионе

Ущільнювач-термопрокладка POLYIZOL (самоклейка)

 

Термопрокладка – стрічка виготовлена з газоспіненого поліетилену, є ізоляційним ущільнюючим матеріалом, що поєднує в собі гідро–, звуко–, вібро– та теплоізоляційні властивості. Але головна її функція – ліквідація «містка холоду».

Матеріал застосовується для щільного сполучення профілів металевого каркасу, облицювань та перегородок у місцях примикання, а також забезпечення необхідної гідроізоляції, звукоізоляції та ліквідації «містків холоду», зокрема, при монтажі фасадних систем.

За своїми фізико-хімічними властивостями, матеріал не поступається таким ізоляційним матеріалам як скловата, базальтова вата, пінопласт, пінофол та ін, а за екологічними та деякими технічними характеристиками перевершує їх. Не викликає алергічних реакцій.

«Міст холоду» – це ділянка огороджувальної конструкції, на якій з конструктивних чи технологічних причин знижено якість теплоізоляції та підвищено локальні тепловтрати. Як правило, "містки холоду" розташовуються в місцях порушення безперервності теплоізоляційного шару, наприклад, на стику стін і підлог, стін і стель і в місцях з'єднання внутрішніх і зовнішніх стін, місцях розташування віконних і дверних прорізів. На цих ділянках температура поверхні через недостатній термічний опір часто буває нижче температури «точки роси» і тут спостерігається випадання конденсату. Ширина ділянки, що утеплюється, повинна визначатися з розрахунку температурного поля конструкції в місці «містка холоду».

Ущільнювач-термопрокладка кріпиться клейкою поверхнею до металевих профілів з метою запобігання утворенню «містка холоду».

Image
"Профіль-плюс" пропонує:
Ущільнювач універсальний
забезпечує чудову ізоляцію підпокрівельного простору, виключаючи ймовірність попадання опадів, пилу, сміття, птахів, комах та інших сторонніх елементів під основне покриття покрівлі та при цьому не перешкоджає циркуляції повітря.
Замовити ущільнювач POLYIZOL
Відповімо на всі Ваші запитання

Безкоштовна консультація

 

Звертайтеся з питань замовлення чи консультації будь-яким зручним для Вас способом!