Slide background

Производитель металлочерепицы

Металлочерепицу

купить в Киеве

Заказать Металлочерепицу в Киеве

Slide background

Производитель металлочерепицы

Купить металлочерепицу

в Киевском регионе

Заказать металлочерепицу в регионе

Ущільнювач універсальний

 

Універсальний ущільнювач для покрівлі забезпечує чудову ізоляцію підпокрівельного простору, виключаючи ймовірність попадання опадів, пилу, сміття, птахів, комах та інших сторонніх елементів під основне покриття покрівлі та при цьому не перешкоджає циркуляції повітря. Такий ефект досягається завдяки матеріалу виготовлення – спіненому пінополіуретану, що має пористу структуру та стійкий до вологи, хімічних впливів, гниття, високих та низьких температур. До того ж даний матеріал не становить жодної небезпеки для довкілля та здоров'я людей. Універсальний ущільнювач для покрівлі підходить під будь-яке покрівельне покриття, так як його м'яка, на зразок губки, текстура точно повторить будь-який малюнок покрівельного листа. Простоту його монтажу забезпечує клейова поверхня захищена спеціальною стрічкою, яку перед монтажем просто потрібно зняти.

Самоклеючі ущільнювачі для покрівлі можуть застосовуватися на різних етапах будівництва – для ущільнення та герметизації стиків при проведенні покрівельних робіт, в панельному домобудуванні, для ущільнення віконних, дверних конструкцій, світлових отворів на покрівлі, слухових вікон, для обробки важкодоступних ділянок. Вона чудово поєднується з усіма будматеріалами і при цьому відрізняється надійністю, тривалим терміном експлуатації та стійкістю до дії хімічних речовин (кислот, лугів, солей). Забезпечуючи ізоляцію від вологи, вона не перешкоджає при цьому повітрообміну, запобігаючи виникненню парникового ефекту.

Універсальний ущільнювач зберігає свої еластичні властивості
в інтервалі температур від -30 ° С до +80 ° С
.

Замовити Ущільнювач універсальний
"Профіль-плюс" пропонує:
Ущільнювач універсальний
забезпечує чудову ізоляцію підпокрівельного простору, виключаючи ймовірність попадання опадів, пилу, сміття, птахів, комах та інших сторонніх елементів під основне покриття покрівлі та при цьому не перешкоджає циркуляції повітря.
Відповімо на всі Ваші запитання

Безкоштовна консультація

 

Звертайтеся з питань замовлення чи консультації будь-яким зручним для Вас способом!